Najlepsze promocje kont osobistych – ranking

Każdego miesiąca banki proponują atrakcyjne warunki zakładania i prowadzenia kont osobistych. Kuszą nowych klientów setkami złotych nagród i premii praktycznie tylko za to, że założysz u nich lub przeniesiesz z innego banku konto. Oczywiście nic nie jest za darmo. Bank w zamian oczekuje, że w okresie promocji (w każdym miesiącu) będziesz wykonywał dwie do trzech czynności:

  • Zapewnisz wpływy na konto nawet w innego własnego konta (rzadko wymaga prawdziwego wynagrodzenia);
  • Transakcje kartą i/lub BLIKIEM (określona liczba lub kwota);
  • Zalogujesz się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej;
  • Wykonasz przelewy przez aplikację mobilną lub bankowość internetową.

Nie warto przywiązywać się do swojego banku, ponieważ rzadko kiedy doceni twoją lojalność. Pomyśl nad zmianą swojego banku. Być może zalazł ci za skórę, masz już dosyć, że musisz tylko płacić a w zamian nic nie dostajesz.

Stąd potrzeba opublikowania wpisu najlepsze promocje kont osobistych

Reklama

Jeśli nie wiesz czym się kierować przy wyborze najlepszego rozwiązania przeczytaj poradnik: Jak dobrze wybrać konto osobiste i skorzystać z promocji?

Ile mogę zarobić na założeniu nowego konta osobistego?

Dokonując wyboru konta rozważ wszystkie za i przeciw. Najlepsze bonusy to nie zawsze łatwe warunki do wykonania. Zwróć uwagę na warunki bezpłatnego prowadzenie konta, które musisz spełniać w każdym miesiącu. Pamiętaj, że nie możesz wypowiadać umowy o konto do czasu otrzymania bonusu.

Jeśli żadna z propozycji nie spełnia twoich oczekiwań sprawdź aktualny, szczegółowy ranking kont osobistych, które opisuję na blogu: Bankowe Konta Osobiste.

Reklama
Please select listing to show.

Jak podpiszę umowę o konto osobiste?

Oferty promocyjne dostępne są wyłącznie poprzez formularz internetowy. Dalszy proces zawierania umowy kontynuujesz mając do dyspozycji na ogół minimum dwie opcje wyboru. W każdym banku istnieje możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu, jednak często będzie wymagana wizyta kuriera. W przypadku przelewu weryfikacyjnego wymagane jest posiadanie konta w innym banku, który uczestniczy w programie weryfikacji przelewem.

Co muszę zrobić aby dostać nagrodę?

Sprawdź wymagania do uzyskania nagrody jakie bank stawia przed nowym klientem. Zastanów się czy jesteś w stanie je wypełnić, czy nie są zbyt skomplikowane lub trudne do zapamiętania. Nie ma nic bardziej przykrego niż założyć konto i nie dostać nagrody. Bank w żadnym przypadku nie pójdzie na rękę i nie uwzględni reklamacji jeśli spóźnisz się chociaż dzień, zapomnisz zalogować się do bankowości internetowej lub zabraknie jednej złotówki na transakcjach.

Jeśli wymagane jest wykonanie określonej liczby transakcji (np. 1 w miesiącu) to mogą być to transakcje na dowolne kwoty, nawet 1 zł.

Reklama

Ile będzie mnie kosztowało posiadanie konta i co muszę zrobić żeby nie płacić?

Bezpłatne prowadzenie konta uzależnione jest od wykonania odpowiednich czynności w każdym miesiącu. Będą to wpływy na rachunek i/lub określona liczba i/lub kwota transakcji kartą do konta.

Sprawdź czy poniższe wymagania nie pokrywają się w całości i częściowo z warunkami promocji.

Ile kosztują najważniejsze usługi?

Nagrody swoją drogą ale korzystając z konta będziesz wykonywał różne transakcje. Nie zawsze będą darmowe. Poniższe tabele przedstawia podstawowe rodzaje czynności (wypłaty z bankomatów i przelewy) oraz ich koszty według bankowych tabel opłat i prowizji.

Reklama

Czy dostępne są dodatkowe korzyści do konta?

Oprócz nagród za założenie konta w banku możesz korzystać również z innych bonusów takich jak m.in. programy rabatowe, zwroty za płatności czy punkty w programach lojalnościowych umożliwiające wymianę na nagrody. Poniższa tabela przedstawia dostępność takich bonusów w promocyjnych kontach.

Czy zapłacę zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem?

Mimo coraz większej popularności nie każdy bank oferuje wszystkie dostępne na rynku płatności mobilne telefonem lub zegarkiem. Możesz korzystać z różnych aplikacji, na różnych urządzeniach. Sprawdź, w bankach dostępność płatności mobilnych.

Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.