Program rabatowy Galeria Rabatów Pekao SA 2024

Kolejnym z opisywanych banków, które prowadzą dla swoich klientów program rabatowy jest Bank Pekao SA. Dla posiadaczy wydanych kart Pekao SA dostępny jest program rabatowy Galeria Rabatów. W Galerii Rabatów można wybierać z ponad 500 punktów, zarówno ogólnopolskich sieci handlowych jak i lokalnych, w większości stacjonarnych. Z propozycji mogą korzystać posiadacze kart płatniczych wydanych przez Bank Pekao SA do rachunków osobistych i firmowych, ale także użytkownicy bankowości elektronicznej Pekao24 oraz aplikacji PeoPay do płatności mobilnych.

Program Galeria Rabatów Pekao SA
OrganizatorBank Pekao SA
Rodzaj rabatów i korzyścizniżki kwotowe lub procentowe, kody rabatowe
Liczba punktów oferujących rabaty568 punktów, w tym 201 internetowych i 413 stacjonarnych (na dzień 19.06.2022 r.)
Wysokość rabatudo 30%, do 200 zł (najczęściej od 5 do 10%)
Kto może skorzystać?posiadacz karty płatniczej Banku Pekao SA, w tym karty do rachunków osobistych i firmowych, użytkownik bankowości elektronicznej Pekao24 oraz aplikacji do płatności mobilnych PeoPay
Wymagana wcześniejsza rejestracjaNie, wystarczy posiadanie karty Pekao SA, aplikacji PeoPay
Dostępnośćw punktach stacjonarnych i internetowych
Dostępne branżePodróże, turystyka; Sport i rekreacja; Zdrowie, uroda; Kultura, edukacja; Dom i wnętrze; Odzież, obuwie, dodatki; Restauracje, winiarnie, delikatesy; Motoryzacja; Dla dzieci i inne
WykluczeniaRabat na ogół nie łączy się z innymi promocjami, voucherami/akcjami rabatowymi, ale często dotyczy wszystkich towarów, także przecenionych.
W sklepie internetowym posiadając kilka kodów z różnych źródeł możesz skorzystać tylko z jednego kodu rabatowego
Aplikacja mobilnaNIe, chociaż na stronie programu widnieje informacja o dostępnej aplikacji
Link do strony programu

Sprawdź ofertę kont i kart Banku Pekao SA

Wyszukiwanie partnerów programu rabatowego Galeria Rabatów

Bank Pekao SA udostępnił bardzo dobrze przygotowaną, dedykowaną stronę programu.  Na stronie programu widnieje informacja o dostępnej aplikacji mobilnej ale nie znalazłem jej w sklepach z aplikacjami.

Reklama
Galeria Rabatow 1 1
Program rabatowy Galeria Rabatów Pekao SA 2024 5

źródło: strona internetowa Galeria Rabatów

Wyszukiwanie można rozpocząć wybierając jedną z zakładek: 

  • “Zaplanuj zakupy!” – gdzie dostępne są wszystkie oferty z możliwością wyszukiwania;
  • “Superoferty” – kilkanaście najbardziej promowanych ofert;
  • “Oferta dla Rodzin” – teoretycznie oferty dla rodzin lub dla dzieci.
Galeria Rabatow 2 1
Program rabatowy Galeria Rabatów Pekao SA 2024 6

źródło: strona internetowa Galeria Rabatów

Reklama

Na stronie, w prosty sposób można wyszukiwać oferty sortując według 9 branż oraz podkategorii, lokalizacji oraz odległości od wskazanej lokalizacji dla sklepów stacjonarnych. Po wybraniu kryteriów wyszukiwania pojawia się lista ofert wraz z wartością rabatu. W górnym lewym rogu znajduje się termin do kiedy obowiązuje oraz czy dotyczy e-sklepu.

Jak skorzystać z rabatu z Galerii Rabatów?

Dokonując zakupu w sklepie stacjonarnym należy sprawdzić czy dany sklep oferujący rabaty jest oznaczony poniższą naklejką.

Galeria Rabatow 3 1
Program rabatowy Galeria Rabatów Pekao SA 2024 7

źródło: strona internetowa Galeria Rabatów

Reklama

Przed dokonaniem płatności poinformuj sprzedawcę, że chcesz skorzystać z rabatu. 

Podczas zakupów w sklepie internetowym, przed dokonaniem płatności (także przelewem z konta w Pekao SA), wpisz kod rabatowy podany na stronie programu, przy składaniu zamówienia (najczęściej po dodaniu towarów i przejściu do “koszyka zakupów”) lub zgodnie ze wskazanymi instrukcjami.

Zalety i wady programu rabatowego Galeria Rabatów

Zaletą programu jest dosyć duża liczba partnerów z wielu branż oraz częste pojawianie się nowych ofert, czasami z atrakcyjnych sklepów. W innych programach zniżki i rabaty są na ogół stałe i ich katalog jest zamknięty do czasu przystąpienia nowego partnera.

Reklama
Zalety programuWady programu
Duży wybór sprzedawców i usługodawcówBrak aplikacji mobilnej
Możliwość płatności kartą lub aplikacją PeoPay a w internecie również przelewemBrak możliwości łączenia z innymi rabatami i zniżkami
Przejrzysta strona internetowa i rozwinięta wyszukiwarka punktów

Czy warto korzystać z Galerii Rabatów? Na pewno warto sprawdzić czy nie można skorzystać z możliwości zaoszczędzenia kilku złotych. Lista dostępnych punktów jest dosyć długa i obejmuje szeroką listę kategorii. Wiele z tych punktów to sklepy stacjonarne, gdzie z rabatu można skorzystać płacąc kartą lub PeoPay. W sklepach internetowych często akceptowane są przelewy z konta w Pekao SA

Nie jesteś klientem Banku Pekao SA? Sprawdź oferty promocyjne za założenie konta lub wyrobienie karty kredytowej:

Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.