Moje Rabaty ING Banku 2023

Jednym z banków, które proponują swoim klientom dodatkowe korzyści w postaci kodów rabatowych jest ING Bank. Moje Rabaty ING Banku są dostępne dla osób posiadających dostęp do bankowości internetowej i mobilnej.

Do 31 sierpnia 2022 roku tylko dla klientów ING Banku dostępny był również, przygotowany przez organizację VISA, program VISA Oferty, który umożliwiał uzyskanie, nawet do 20%, zwrotu za transakcje moneybacku w kilkunastu wybranych sieciach sklepów.

W sekcji Moje Rabaty można znaleźć kody rabatowe do ponad 30 popularnych sieci handlowych, wyłącznie do sklepów internetowych. Co ciekawe klienci ING Banku mogą legalnie udostępniać kody swoim znajomym, którzy nie posiadają żadnego produktu w ING Banku.

Reklama
OrganizatorING Bank Śląski
Rodzaj rabatów i korzyściKody rabatowe (zniżka procentowa lub kwotowa)
Liczba punktów oferujących rabatyok. 30 punktów
Wysokość rabatudo 50%, do 50 zł (średnio 10-20%)
Kto może skorzystać?Klient banku posiadający dostęp do bankowości internetowej lub aplikacji Moje ING.
Inne osoby, które nie muszą być klientami ING Banku ale otrzymają kod rabatowy
Wymagana wcześniejsza rejestracjaTak, wymagany dostęp do bankowości internetowej lub aplikacji Moje ING
Dostępnośćw sklepach internetowych
Dostępne branżeDom i wyposażenie; Elektronika; Zdrowie i uroda; Moda; Zakupy codzienne i usługi; Turystyka i rekreacja
WykluczeniaRabat na ogół nie łączy się z innymi promocjami, voucherami/akcjami rabatowymi i dotyczy wybranych produktów, zakupów powyżej określonej kwoty, na towary nieprzecenione / w cenach regularnych
Aplikacja mobilnaTak, aplikacja mobilna banku – Moje ING
Link do strony programu

Sprawdź ofertę kont i kart ING Banku

Gdzie znaleźć Moje Rabaty ING?

Do skorzystania z rabatów potrzebne jest posiadanie dostępu do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Moje ING. Po zalogowaniu wybierz „Oferta ING” a następnie kafelek „Moje rabaty” i „Kody rabatowe”. Wybierz interesującą kategorię lub wybieraj z proponowanych przez ING bestsellerów.

Moje rabaty ING Banku
Moje rabaty ING Banku
Moje rabaty ING Banku
Moje rabaty ING Banku
Program rabatowy ING
Moje rabaty ING Banku
Moje rabaty ING Banku
Moje rabaty ING Banku

źródło: aplikacja mobilna Moje ING

Reklama
moje rabaty 1 1
Moje Rabaty ING Banku 2023 10
moje rabaty 2 1
Moje Rabaty ING Banku 2023 11
moje rabaty 3 1
Moje Rabaty ING Banku 2023 12
moje rabaty 4 1
Moje Rabaty ING Banku 2023 13

źródło: bankowość internetowa Moje ING

Jak skorzystać z rabatu z Moje Rabaty ING?

Z rabatów możesz korzystać tylko w sklepach internetowych. W trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym, przed dokonaniem płatności podajesz w odpowiednim polu w formularzu kod rabatowy pobrany z Moje ING.

Oferta Moje Rabaty ING Philips

Szczególnie ciekawa jest oferta przygotowana przez ING Bank we współpracy z firmą Philips. Kod rabatowy z Moje Rabaty ING Banku można połączyć z voucherem uprawniającym do zniżki na wybrany sprzęt w wybranych sklepach internetowych, dostępnym po zarejestrowaniu się na https://www.twojvoucher.pl/ lub https://www.voucherzavoucher.pl/

Reklama

Zalety i wady Moje Rabaty ING Banku

Wśród zalet kodów rabatowych od ING Banku należy przede wszystkim wskazać dostępność większych sieci handlowych ale jako wadę należy podkreślić ograniczenie tylko do sklepów internetowych.

ZaletyWady
Kody rabatowe do popularnych sieci sklepówNiewielka liczba dostępnych sklepów z rabatami (tylko internetowych)
Możliwość przekazywania kodów rabatowych osobom nie będącymi klientami ING BankuOgraniczenia do wybranych produktów, minimalna kwota zakupów lub towary nieprzecenione
Szybki dostęp przez bankowość internetowa lub aplikację mobilną Moje ING

Czy warto korzystać z Moje Rabaty ING Banku? Jeśli jesteś klientem ING Banku, robisz zakupy w sklepach internetowych, warto przed zakupem zajrzeć do bankowości internetowej lub aplikacji Moje ING i sprawdzić aktualną ofertę dostępnych kodów rabatowych. Pomimo niewielkiej liczby miejsc, w których można skorzystać z rabatów, to często są to popularne marki.

Nie jesteś klientem ING Banku? Sprawdź oferty promocyjne za założenie konta lub wyrobienie karty kredytowej:

Reklama
Please select listing to show.
Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.