Platforma e-commerce VeloMarket VeloBanku 2024

VeloBank wyszedł z projektem daleko wykraczającym poza bankowość. W swojej strategii banku sprzyjającej środowisku stworzył platformę e-commerce VeloMarket. VeloMarket to internetowa oferta sprzedaży ekologicznych produktów pomagających dbać o środowisko i zdrowie. 

Pomimo, że platforma VeloMarket jest dostępna dla wszystkich chętnych, to znalazła się w kategorii programy rabatowe i lojalnościowe ze względu na rabat 3% na wszystkie produkty dla klientów VeloBanku.

Za platformą VeloMarket stoi spółka ProExpert Sp. z o.o. z grupy kapitałowej VeloBank, która przed przymusową restrukturyzacją Getin Banku i utworzeniem VeloBanku zajmowała się oferowaniem i obsługą ubezpieczeń do kredytów udzielanych przez Getin Bank.

Reklama

W poniższej tabeli znajdują się szczegółowe informacje dotyczące VeloMarketu.

OrganizatorProExpert Sp. z o.o. z grupy VeloBanku
Rodzaj rabatów i korzyścirabat 3% na wszystkie produkty dla klientów VeloBanku
Liczba punktów oferujących rabatyok. 20 partnerów
Wysokość rabatustały rabat 3% na wszystkie produkty (także przecenione)
Kto może skorzystać?Posiadacz jakiegokolwiek produktu finansowego VeloBanku
Wymagana wcześniejsza rejestracjatak, dla klientów VeloBanku, aby uzyskać rabatnie jest wymagana dla pozostałych
Dostępnośćwyłącznie dla produktów sprzedawanych na platformie VeloMarket
Dostępne branżesprzęt energooszczędny i produkty ekologiczne w kategoriach: Artykuły spożywcze, Dom i ogród, OZE Pojazdy elektryczne, Sport
WykluczeniaBrak
Link do strony https://velomarket.pl/ 
Aplikacja mobilnaNie

Sprawdź ofertę kont i kart VeloBanku

Produkty, które oferuje platforma VeloMarket

VeloMarket chce promować ekologiczny styl życia udostępniając energooszczędny sprzęt i ekologiczne produkty takie jak: fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii we współpracy z partnerem strategicznym PGE Obrót oraz lodówki, zmywarki, pralki o wysokiej klasie energetycznej, energooszczędne oświetlenie, produkty dla domu i ogrodu oszczędzające energię i wodę, kosmetyki naturalne, żywność z europejskim certyfikatem ekologicznym, sprzęt i akcesoria sportowe.

Reklama

VeloMarket oferując w jednym miejscu sprawdzone produkty ma ograniczyć konieczność czasochłonnego wyszukiwania, porównywania najlepszych rozwiązań.

Dostępne branże produktów w VeloMarket

VeloMarket oferuje energooszczędny sprzęt i produkty ekologiczne w kategoriach:

  • Artykuły spożywcze (Zdrowa żywność, Suplementy diety);
  • Dom i ogród (Kosiarki elektryczne, Lampy solarne, Oświetlenie energooszczędne);
  • OZE (Fotowoltaika, Ogrzewanie na podczerwień, Stacje ładowania, Audyty energetyczne);
  • Pojazdy elektryczne (Hulajnogi elektryczne, Rowery elektryczne, Skutery elektryczne, Akcesoria);
  • Sport (Bieganie, Rowery i akcesoria, Siłownia i fitness, Sporty drużynowe).
VeloMarket

źródło: strona VeloMarket

Reklama

Jak się zarejestrować na VeloMarket jeśli jesteś klientem VeloBanku?

W prawym górnym rogu strony internetowej VeloMarket kliknij „Mój profil” i następnie wybierz „Utwórz konto”. Wypełniając formularz rejestracyjny, jeśli jesteś klientem VeloBanku, zaznacz odpowiednie pole “Oświadczam, że jestem klientem VeloBanku”. 

Jeżeli zapomniałeś tego zrobić i nie widzisz zniżek, przejdź do ustawień danych konta i w polu „Klient VeloBank?” zaznacz „Tak”.

velo market
platforma VeloMarket

źródło: strona VeloMarket

Reklama

Finansowanie zakupów na platformie VeloMarket

VeloBank będzie oferował w ramach swojego udziału w VeloMarket własne produkty kredytowe, które pomogą sfinansować zakupy na platformie. 

Na zakup mniejszych produktów, bank proponuje kredyt gotówkowy VeloRaty lub VeloLimit (limit w rachunku). Wkrótce, w ramach platformy, ma być dostępny Kredyt EKO, będący ofertą kredytu gotówkowego dla osób, które planują zakup i montaż urządzeń lub instalacji do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, takich jak m.in.: panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny ciepła.

Zalety i wady platformy VeloMarket

Szczególną zachętą dla klientów VeloBanku jest rabat 3% dostępny na wszystkie produkty bez względu, czy są przecenione, czy w stałych cenach. Dodatkowo możliwe jest sfinansowanie zakupu kredytem w VeloBanku. Niestety na ten moment ograniczona liczba partnerów programu oraz liczba produktów i dostępne marki nie zachęcają do zakupów. Jednak warto śledzić dalszy rozwój platformy, gdyż należy się spodziewać, że asortyment produktów oraz większa liczba dołączających partnerów na pewno wpłynie na atrakcyjność oferty. Warto jednak przed zakupem sprawdzić, czy proponowane ceny (nawet po rabacie 3%) na innych platformach zakupowych nie będą niższe.

Reklama
Zalety i wady platformy VeloMarket
3% rabatu dla klientów VeloBanku
Możliwość finansowania zakupu kredytem w VeloBanku
Dostępność w jednym miejscu produktów ekologicznych i dbających o środowisko
Przejrzysta strona internetowa i wyszukiwarka produktów
Niewielka liczba partnerów w programie
Ograniczona liczba oferowanych marek produktów (często mało popularnych)
Oferowane produkty mogą być dostępne w sklepach internetowych lub innych platformach w niższych cenach
AKTUALNE OKAZJE Z VeloMarket

Nie jesteś klientem Velobanku? Sprawdź oferty promocyjne za założenie konta:

Niniejszy artykuł zawiera odnośnik (-i) do stron instytucji finansowych i jeżeli użytkownik przejdzie na jedną z nich, złoży wniosek i podpisze umowę, autor bloga Bankowe ABC może uzyskać wynagrodzenie.
Warunki nie będą gorsze (a często lepsze) niż te, które użytkownik uzyskałby bezpośrednio. Dzięki temu wynagrodzeniu będzie możliwe pokrycie kosztów utrzymania działalności bloga.
Reklama
Podziel się swoją opinią:

Zapisz się na newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adres e-mail) w celu otrzymywania wiadomości w ramach newslettera Bankowe ABC.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową. W celu uzyskania szczegółów zapoznaj się z polityką prywatności. Otrzymasz maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu, bez reklam i spamu. Możesz wypisać się w każdej chwili.